Shake hands with world personalities and touch the works of design where themselves has been involved!

-  About Us  -

Dotkněte se dlaní, které psaly a píší novodobou historii lidstva. Seznamte se blíže s lidmi, které zná celý svět a přečtěte si jejich životní příběhy ukryté v čarách života.

-  About Us  -

Muzeum Křišťálový dotek vzniklo v roce 2011 a stalo se nedílnou součástí historického města Terezín. Stálá expozice muzea, sbírka vzácných křišťálových exponátů, bude zahájena v polovině roku 2013.

Muzeum je zaměřeno na světové velikány, jakými jsou Václav Havel, Sir Nicholas Winton, Arnošt Lustig, Ringo Starr, Anastacia, Jaromír Jágr a další.

-  About Crystal Touch  -

Umělecké artefakty, které se stávají součástí sbírky, pochází z dílny skláře Jana Huňáta, jenž je vytváří ve spolupráci s osobnostmi. Díla jsou důmyslným ztvárněním lidské jedinečnosti zobrazené na malířském plátně z ryzího křišťálového skla.

Křišťálový dotek se tak stává moderní formou budovaného rodokmenu té které rodiny či pamětihodností národa odpovídající umělecké invenci 21. století. Produkt nám neustále připomíná osobu, dobu a místo svého vzniku a jeho hodnota s časem neustále roste.

Křišťálový dotek je zapsán a chráněn ochranou známkou a vzorem u OHIM
Office For Harmonization In The International Market – Trade Marks and Designs)